Sağlık Bakanlığı 5 Sözleşmeli Personel Alımı

EğitimAilesi.Com » ilan » Sağlık Bakanlığı 5 Sözleşmeli Personel Alımı
Son Güncellenme Tarihi: 11 Ekim 2021
Yazar: ÜMİT SANCAR

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli 5 Personel alımı yapacağını duyurdu. Duyuruya göre başvurular 11-15 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Sağlık Bakanlığından:

1. Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamında çalıştırılmak üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın ek 2 nci maddesine göre, aşağıda belirtilen kameraman pozisyonu için mesleki uygulamalı sınav, diğer pozisyonlar için ise sözlü sınav ile sözleşmeli personel alınacaktır

SÖZLEŞMELİ POZİSYONLAR
UNVAN SAYI
Kameraman 1
Diğer Teknik Hizmet Personeli – Grafiker 1
Programcı 1
Büro Personeli 2
TOPLAM 5

2. Başvuru şartları, başvuru için istenen belgeler, sınav konuları, sınav tarihi, sınav yeri ve diğer hususlara ilişkin bilgiler, https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr ve https://yhgm.saglik.gov.trweb adresinde yayımlanacaktır.
3. Adaylar, başvurularını dijital ortamda 11 Ekim 2021- 15 Ekim 2021 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Sağlık Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısıhttps://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapabilecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Kamuoyuna ilanen duyurulur. Daha detaylı bilgi için Sağlık Bakanlığı web adresine gidiniz.


Etiketler:

Yorum yapmak, öneride bulunmak veya soru sormak için aşağıdaki boş alanları doldurunuz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkımızda |Gizlilik |İletişim |🔍︎
F Klavye Dersleri
İKM Boy Kilo Hesaplama
KPSS Taban Puanları
KPSS Puan Hesaplama
DGS Taban Puanları
DGS Puan Hesaplama
Üniversite (YKS) Taban Puanları