İLK ROMANLARIMIZ (MÜLAKAT İÇİN KISA NOTLAR)

EğitimAilesi.Com » Adalet Bakanlığı Mülakat Notları » İLK ROMANLARIMIZ (MÜLAKAT İÇİN KISA NOTLAR)
Son Güncellenme Tarihi: 1 Mayıs 2020
Yazar: ÜMİT SANCAR


Edebiyatımızdaki ilk romanlar genellikle Adalet Bakanlığı mülakatlarında sıkça sorulan sorulardan biridir. Romanlarımız genelde gözardı edilir ve mülakatlara hazırlananlar tarafından görmezden gelinerek çalışılmaz. Ancak şunu belirtmeliyim ki bu büyük bir hatadır. Mülakatı hiç riske atmadan çalışmakta fayda vardır. Sonuçta genel kültür soruları içerisinde yer alan romanlarımızın sorulma ihtimali bazı komisyonlarda yüksektir. Mülakatlara ve yeni ilanlara hazırlananlara yardımcı olabilmek adına oluşturduğumuz bu sitemizde Edebiyatımızdaki ilk romanları da sizlere faydası dokunsun diye buraya eklemeye verdik. Ben daha fazla uzatmadan Edebiyatımızdaki ilk romanlar:

Eklemekte fayda olduğunu düşündüğüm bir husus daha var. İlk Kadın Roman Yazarımız ‘Fatma Aliye Hanım’. Mülakata girenlere başarılar dilerim ve sorularınız var ise yorum kısmından sorularınızı yöneltebilirsiniz elimizden geldiğince cevaplamaya gayret edeceğiz.  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Arşivler

  • Yorum yapmak, öneride bulunmak veya soru sormak için aşağıdaki boş alanları doldurunuz.

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    Eğitim Ailesi Olarak KPSS Matematik 2022 Konu Anlatım Videoları Youtube Kanalımıza Yüklenmeye Başladı. Youtube Kanalımızı Takip İçin Lütfen Tıklayınız.