personel ilanı

21 Mayıs 2019

ADALET BAKANINDAN MÜJDE


EğitimAilesi.Com » personel ilanı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül kendi sosyal hesabından yaptığı paylaşım ile ‘Yeni personel talebimiz Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından onaylandı. Adliyelerde, Bakanlık merkez teşkilatında, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 11 bin 78 personel istihdam edeceğiz. Bu kapsamda zabıt katibi, infaz ve koruma memuru, icra katibi, mübaşir ve destek personel alımı ilanına yıl… Devamını Oku »

4 Nisan 2018

GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI


EğitimAilesi.Com » personel ilanı

T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ VE TAŞRA TEŞKİLATI BİRİMLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIMINA İLİŞKİN GİRİŞ (SÖZLÜ) SINAV DUYURUSU 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile… Devamını Oku »

14 Mart 2018

ADALET BAKANI’NDAN PERSONEL ALIM AÇIKLAMASI


EğitimAilesi.Com » personel ilanı

          Adalet Bakanı Abdulhamit Gül TRT Haber’de açıklamalarda bulundu. 2018 yılında alım yapılıp yapılmayacağı sorusunun sorulması üzerine;         2018 yılında ihtiyaçları doğrultusunda yakın zamanda personel alımı gerçekleştirileceğini söyledi. Alım yapılacak sayının henüz netleşmediğini belirten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, hakim ve savcı ile diğer unvanlarda… Devamını Oku »

10 Mart 2018

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI MEMUR ALIMI


EğitimAilesi.Com » personel ilanı

                                                                                            T.C.      … Devamını Oku »

28 Şubat 2018

YSK 345 ZABIT KATİBİ OLMAK ÜZERE 549 PERSONEL ALIMI


EğitimAilesi.Com » personel ilanı

                                                                  YÜKSEK SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞI                          … Devamını Oku »

20 Şubat 2018

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANI


EğitimAilesi.Com » personel ilanı

                         GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ          SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜGÜNE                                SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI             … Devamını Oku »

20 Aralık 2017

MÜLAKAT ÖNCESİ VE ANI


EğitimAilesi.Com » personel ilanı

MÜLAKAT ÖNCESİ HAZIRLIK          Öncelikle sizleri tebrik ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Çünkü mülakat konusuna gelene kadar birçok sınavı başarıyla aşmışsınız demektir. Çoğu kişi bunu görmezden gelir ama bu aşamaya gelmek gerçekten çok zor; KPSS’si, klavye sınavı, boy kilosu derken önemli bir vaktiniz gidecektir ancak şimdi en… Devamını Oku »

  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Arşivler