ilan

12 Aralık 2018

SAĞLIK BAKANINDAN PERSONEL ALIMI MÜJDESİ


EğitimAilesi.Com » ilan

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca AA muhabirine verdiği istihdam bilgileri ile bu yıl sonuna kadar 10 bin personel alımının gerçekleşeceğini belirterek şu anda 3 bin 500 kişinin alım sürecinin tamamlanmak üzere olduğunu ve buna ek olarak 2018 yılı sonuna kadar, acil tıp teknisyenleri, veri analizi yapan işletmenler, ambulans şoförleri, yardımcı klinik… Devamını Oku »

18 Mayıs 2018

ADALET BAKANLIĞI İCRA KATİPLİĞİ İLANI


EğitimAilesi.Com » ilan

DAHA ÖNCEKİ ALIMLARIN TABAN PUANLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. İ L A N   Adalet Bakanlığından Bakanlığımızca ekli listede yeri, sayısı, unvanı ve niteliği belirtilen, 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında, sınav birimi… Devamını Oku »

18 Mayıs 2018

ADALET BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI


EğitimAilesi.Com » ilan

ADALET BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI YAYINLANDI. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN pgm.adalet.gov.tr’ ziyaret ediniz. GEÇEN ALIM SONUCUNDA GERÇEKLEŞEN BAŞVURU TABAN PUANLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. T.C. ADALET BAKANLIĞI Personel Genel Müdürlüğü Sözleşmeli (657 sk.4/B) Personel İstihdamı Sınav İlânı 1) Adlî ve İdarî yargıda görev yapmak üzere; EK-1/A,B,C,D,E listelerde yeri, sayısı, unvanı ve niteliği belirtilen,… Devamını Oku »

18 Mayıs 2018

ADALET BAKANLIĞI İLANI AÇIKLANDI


EğitimAilesi.Com » ilan

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül müjdeyi verdi… 14 bin 611 yardımcı personel için ilana çıkılıyor adaylara hayırlı olsun. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül twitter adresinden paylaştığı bilgilere göre, mütercim, mübaşir, infaz ve koruma memuru, cezaevi kâtibi, sağlık personeli, psikolog, sosyal çalışmacı, şoför gibi çeşitli kadrolara yapılacak alımların başvuruları 21 Mayıs – 11… Devamını Oku »

17 Mayıs 2018

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 1750 Sözleşmeli Personel Alımı


EğitimAilesi.Com » ilan

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI AÇIKTAN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası ile 06.06.1978 tarihli 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla belirlenen “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara” göre çalıştırılmak üzere, 640 sayılı Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ve… Devamını Oku »

7 Mayıs 2018

ADALET BAKANLIĞINDAN İLAN İÇİN RESMİ BASIN DUYURUSU


EğitimAilesi.Com » ilan

ADALET BAKANLIĞI 15 BİN PERSONEL ALACAK 07.05.2018 TARİHLİ DUYURU AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. Adalet Bakanlığı 2018 yılında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında 15 bin sözleşmeli personel alacak. Buna göre; 2018 yılı içerisinde yaklaşık 15 bin sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. İstihdamı sağlanacak personeller Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Personel Genel… Devamını Oku »

5 Mayıs 2018

ADALET BAKANLIĞI MEMUR ALIMI BEKLENİYOR


EğitimAilesi.Com » ilan

       Adalet Bakanlığı memur adaylarının büyük bir heyecanla beklediği ilanın ne zaman çıkacağı merak konusu iken, egitimailesi.com olarak bulunduğumuz mayıs ayı içerisinde ilanın yayımlanması için çalışmaların başlatıldığı bilgisini edindik.       Edindiğimiz bilgiler ışığında maliyeden onayın geldiği ve ilanla ilgili çalışmaların başladığı en geç ay sonuna yetiştirilmeye… Devamını Oku »

5 Mayıs 2018

KYK YURT YÖNETİM MEMURU ALIM İLANI


EğitimAilesi.Com » ilan

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIMI DUYURUSU   Bakanlığımız taşra teşkilatı yurt müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere 2020 yılı KPSS B grubu KPSSP3 puanı esas alınarak tabloda cinsiyete göre her bir pozisyon için belirtilen boş kontenjan sayısının 4 (dört) katı kadar çağırılacak adaylar arasından sözlü sınav sonucu başarı… Devamını Oku »

5 Mayıs 2018

PTT 5000 PERSONEL ALIM İLANI


EğitimAilesi.Com » ilan

“POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI ANONİM ŞİRKETİ 2018/1 PERSONEL ALIM İLANI” POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI ANONİM ŞİRKETİ 2018/1 PERSONEL ALIM İLANI Şirketimizin Merkez ve Taşra Teşkilatına, 657 sayılı Kanun ve diğer kanunların sözleşmeli personel hakkındaki hükümlerine tabi olmaksızın “Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinde Çalıştırılacak İdari Hizmet Sözleşmeli Personel Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca… Devamını Oku »

  • Kategoriler

  • Son Yazılar

  • Arşivler